Zázračné efekty

Než s vámi začnu sdílet nové zkušenosti a objevy, rozhodla jsem se vrátit k některým produktům, o kterých už jsem napsala v minulosti. Tehdy byly čerstvé, nové a nevyzkoušené. Teprve s odstupem času jsem si na ně udělala názor.

Moje kosmetická nákupní mánie se spustila s nákupem téhle palety očních stínů Dior:

Misty Mauve 844, Dior

Na tuhle paletu nedám dopustit a od srpna až doteď jsem téměř žádné jiné oční stíny nepoužívala. Perfektně drží a i večer po práci je možné na očním víčku možné vidět zhruba to, co jsem tam ráno nanesla. Odolnost je tedy nesrovnatelná s levnými očními stíny z drogérií. A dá se s ní docílit mnoha různých variací, které vám brzy ukážu.

Stíny jsem v srpnu navíc koupila společně s make-upem a pudrem stejné značky. Jedna věc je jasná: jedná se o drahé produkty. A nad nákupem takhle drahých šminků většinou váhám. Uvědomuju si, že velkou roli hraje marketing a že je to možná vyhazování peněz. Ale u těchhle tří produktů se investice vyplatila. Make-up se báječně vstřebává a skvěle drží. Totéž pudr. Dohromady se s tím dá vytvořit pěkný decentní celek.

Dior
make-up Diorskin Nude 030 a pudr Diorskin Forever Compact 032

Totéž se bohužel nedá říct o krémech Lancôme:

řada Priomordiale Skin Recharge (1st Signs of Ageing)

Krémy jsou příjemné, dobře se roztírají a lehounce voní. Ale vrásky se po nich rozhodně zázračně nevyhlazují. Za cenu, za jakou se tyhle výrobky prodávají, jsem čekala něco účinnějšího. Jenže ono proti přírodě se asi bojovat nedá.

Zato s padáním vlasů se něco udělat dá a vitamínový potravinový doplněk od Kérastasse působí výborně. Určitě není stejně ůčinný vždycky a ve všech případech – záleží na tom, co je příčinou padání vlasů -, ale na potlačení obyčejného podzimního vlasopadu stačí.

Kerastase
šampón, balzám na vlasy a vitamínové tablety Kérastasse

Taky své investice do sady různých štětců nelituju. Nanášet make-up štětcem je daleko pohodlnější než ho patlat na obličej prsty, a člověk ho tak dokáže rovnoměrněji rozprostřít. A také oční stíny se nanášejí líp štětečky než těmi miniaturními aplikátory, které jsou často součástí palet. Když navíc člověk stíny nanáší lehkým „klepáním“ namísto tahání štětečku ze strany na stranu, barva je pak na víčku intenzivnější a déle drží.

štětce Sephora
sada štětců Sephora: ten největší je na pudr, ten menší na tvářenku, ten oranžový na make-up a roztírání korektoru a ten nejmenší na oční stíny

 

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.