Dlouhé blonďaté vlasy

Než začnete číst, připomeňte si následující scénu ze seriálu Přátelé:

Na zítra jsem se už asi před měsícem objednala ke kadeřníkovi, pevně odhodlaná si nechat vlasy ještě víc zkrátit a hlavně se zbavit svých blonďatých melírů a vrátit se ke své přírodní světle hnědé barvě.

Dnes v poledne jsme s kolegyní jely na pracovní oběd s dvěma muži z lucemburské Filharmonie. Do jednání jsme vkládaly velké naděje, Filharmonie je náš potenciální inzerent a na nás tedy bylo přesvědčit ty dva pány, že naše noviny jsou pro ně ideální způsob komunikace. Obě na vysokých podpadkách jsme s námahou cupitaly po kočičích hlavách od parkoviště do restaurace v historickém centru Lucemburku. Než jsme vešly dovnitř, byla jsem svědkem něčeho podobného jako v té scéně z Přátel. Moje kolegyně stáhla gumičku ze svých krásných dlouhých blonďatých vlasů smotaných do drdůlku, protřepala je a teprve potom jsme mohly vstoupit do restaurace.

Nutno říci, že její vlasy můžou být velmi spolehlivým prodejním nástrojem. Co záleží na tom, že při konverzaci sem tam plácla úplnou hloupost a občas vůbec neodpovídala na otázku, která jí byla položena! Stačí pohodit hlavou, zavlnit dlouhou blonďatou hřívou a každý muž okamžitě zapomene, na co se to vlastně ptal. Na jednání s ženami to zřejmě nefunguje. Vybavuju si, že na jiné pracovní schůzce s jednou klientkou nechala tahle kolegyně vlasy pěkně stažené.

Jo, někdo je při narození obdařen krásou víc, někdo méně. Já například můžu pohazovat hlavou jak chci, nebude mi to k ničemu. A od zítřka na tom budu ještě hůř.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.